Člen skupiny MVV Energie CZ, Zodpovědná energie

O nás

POWGEN a.s. vyrábí teplo pro téměř 800 domácností a desítku zákazníků z průmyslu, firem i škol ve Studénce od roku 2010. V pěti městech České republiky také vyrábí elektrickou energii.

Více informací

Areál teplárny Studénka vybarvily děti

Den otevřených dveří

Ve čtvrtek 15. září 2016 proběhl v areálu teplárny Studénka Den otevřených dveří společnosti POWGEN a.s., který navštívilo 65 lidí. Kromě dospělých se naučit něco málo o výrobě tepla a kogeneraci přišly i děti ze základní školy, které nám krásně vymalovaly prostor před teplárnou.

Den otevřených dveří přilákal spoustu zájemců o výrobu tepla. Teplárna zásobuje teplem město Studénka a s výrobou tepla produkuje v kogeneračních jednotkách také elektrickou energii, která je dodávána do rozvodné sítě. Návštěvníci z řad veřejnosti měli v odpoledních hodinách možnost prohlédnout si na vlastní oči unikátní, vysokoúčinnou kogenerační jednotku pro kombinovanou výrobu elektřiny a tepla. Exkurze proběhla za doprovodu našeho technika, který návštěvníkům vysvětlil celý proces výroby a i spolu s předsedou představenstva odpovídal na četné dotazy účastníků.

Prohlídka teplárny Studénka

Prohlídka teplárny Studénka

Dopoledne jsme v Teplárně Studénka přivítali také žáky Základní školy Sjednocení, kteří se zúčastnili odborné exkurze teplárny a poté namalovali obrázky na téma TEPLO. Za krásně vymalovaný prostor před teplárnou si všechny děti odnesli sladké odměny. Pro děti bylo v prostoru připraveno také několik soutěží, a tak si ti hravější mohly odnést navíc i hezké ceny.

Děkujeme všem příchozím návštěvníkům za návštěvu a věříme, že si odpoledne v Teplárně Studénka, stejně jako my, užili.

Návštěvníci na Dni otevřených dveří ve Studénce

Návštěvníci na Dni otevřených dveří ve Studénce

Těšíme se opět na viděnou.

POW_banner_WEB_levnejsi_teplo_2016

Odstávka

V současné době neprobíhá žádná plánovaná odstávka ani není nahlášena žádná porucha.

Nepřetržitá poruchová služba

Potíže s dodávkou tepla ve Studénce volejte 
 +420 724 079 030

POWGEN a.s. 
Kutvirtova 339/5
150 00 Praha 5

Tel.:       +420 556 400 356 
               +420 553 777 561

E-mail: zc.vv1566499874m@wop1566499874
ID:         xrvfrgx
http://pow.mvv.cz

Tento web používá pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více informací.